Stiuki ozdobne oraz dekoracyjne wykończenie ścian

CeboSi Decoro
-złoto dukatowe
-złoto cekinowe
-srebro
Stiuk akrylowy, wodorozcieńczalny do wnętrz, zmywalny, o szczególnych refleksach typowych dla złota i srebra. Gotowy do użycia lub możliwy do zabarwienia pigmentami CeboKit. Pozwala tworzyć wyrafinowane efekty estetyczne w otoczeniach tak klasycznych jak i współczesnych.

Cebo Art
Stiuk do wykończeń wewnętrznych na bazie wapnia sezonowanego, specjalnie selekcjonowanego i modyfikowanego. Posiada podwyższona paro-przepuszczalność, i działanie grzybobójcze i antybakteryjne.

Cebo Style Antico
Farba akrylowa, wodorozcieńczalna do wnętrz, zmywalna, kryjąca i matowa. Pozwala uzyskać powierzchnie o szczególnych kontrastach światła, do wykorzystania w otoczeniach tak klasycznych jak i współczesnych - w linii współczesnych tendencji dekoracyjnych.
Do nakładania na wszystkie typy podłoży, po uprzednim przygotowaniu.

CeboSi Riflessi
Farba akrylowa do wnętrz, pół-kryjąca o refleksach metalicznych.

CeboSi Universal
Farba akrylowa do wnętrz, pół-kryjąca, matowa.
Idealna do tworzenia dekoracji nawiązujących do czasów minionych.

Cebos Crea
Farba akrylowa, wodorozcieńczalna do wnętrz, która poprzez swoją szczególną formułę daje możliwość tworzenia okładzin dekoracyjnych na nierównościach. Cebo Crea daje możliwość optymalnej aplikacji nawet na powierzchniach lekko nieregularnych. Zdolność i fantazja aplikującego, również przy doborze narzędzi do nakładania pozwalają uzyskać różne efekty, które adaptują się do różnych typów pomieszczeń. Efekt dekoracyjny uzyskuje się po nałożeniu na wyschnięte Cebo Crea rękawicą lub gąbką syntetyczną CeboStyle lub Cebo Setoso.

Cebo Setoso
Farba akrylowa, wodorozcieńczalna do wnętrz, zmywalna, o delikatnym połysku jedwabiu, miękki w dotyku. Do tworzenia wyjątkowych efektów estetycznych tak w pomieszczeniach klasycznych, jak i współczesnych.

Cebo Stone
Farba akrylowa wodorozcieńczalna, zmywalna, do wnętrz i na zewnątrz, ława w nakładaniu, idealna do wszystkich podłoży gipsowych i wapiennych. Cebo Stone pozwala uzyskać szczególne efekty dekoracyjne, wizualnie podobne do "zadymienia": efekt ten jest osiągany przez delikatną różnorodność struktury.
We wnętrzach produkt jest wskazany do pomieszczeń tak publicznych jak i prywatnych. Na zewnątrz jest wskazany do renowacji fasad historycznych. Cebo Stone posiada optymalne właściwości maskowania nieregularności podłoża.

Cebo Trend
Farba akrylowa wodorozcieńczalna, zmywalna, do wnętrz i na zewnątrz, ława w nakładaniu, idealna do wszystkich podłoży gipsowych i wapiennych. Pozwala bardzo łatwo i szybko uzyskać szczególne efekty dekoracyjne. Idealna na lamperię i do ozdobiania dużych powierzchni ścian.

CeboArt Foglia
Destyngowane wykończenie wnętrz na bazie wapna gaszonego, specjalnych pigmentów metalicznych i wosków naturalnych. Podwyższona paroprzepuszczalność i działanie antygrzybowe oraz antybakteryjn. CeboArt Foglia przypomina złocenia, które uzyskuje się za poprzez nakładanie listków złota lub srebra lub listków w innych kolorach imitujących metale szlachetne